Moby Dick – niezwykła hybryda

przez

Większość producentów marihuany ma na swoim koncie chociaż jedną perełkę. Hodowcy niestrudzenie krzyżują poszczególne gatunki dla uzyskania rozmaitych efektów. Dzięki temu możemy cieszyć się między innymi niezwykłą hybrydą o nazwie Moby Dick.

Moby Dick, nazywany również wielorybem zabójcą, to odmiana wyprodukowana przez Dinafem. Ma ona swoje wierne grono fanów na całym świecie. Zebrała sporo nagród i nieustannie cieszy się dużą popularnością. Czym sobie na to zasłużyła

Moby Dick – gwiazda wśród nasion konopi

Moby Dick to krzyżówka dwóch najpopularniejszych gatunków marihuany – Cannabis Sativa i Cannabis Indica, z przewagą tej pierwszej (80%). Łączy w sobie najlepsze cechy konopi siewnych i indyjskich. Moby Dick to odmiana lubiana przez hodowców. Może być uprawiana zarówno indoor, jak i outdoor. Daje naprawdę imponujące zbiory.

Moby Dick ma intensywny, chrakterystyczny aromat. Wyczuwamy w nim zapach sosny, drewna z odrobiną pieprzu. To odmiana o niezwykłej mocy, podkreślanej przez fascynatów konopi. Nie jest polecana początkującym. Ze względu na sporą zawartość psychoaktywnego THC może dać szybkiego kopa. Zapewnia głęboki haj i pełen relaks.

Wymagający Moby Dick

Hodowcy lubią tę odmianę za bogate zbiory, jednak jej uprawa wymaga wprawy. Wewnątrz potrzebuje dużej ilości światła i przestrzeni oraz specjalnego, silnego nawozu. Na zewnątrz wymaga dobrej jakości, odpowiednio nawodnionego podłoża, które obfituje w składniki odżywcze. Przy optymalnych warunkach Moby Dick może osiągnąć nawet 3 metry wysokości i dać niezwykle urodzajne plony. Okres kwitnienia to około 9-10 tygodni.

Moby Dick to wymagająca odmiana, ale po zakwitnieniu cieszy oczy hodowców dużymi, zielonymi roślinami z widoczną warstwą żywicy. Jej gałęzie są niezwykle grube i potężne. Ten widok może wprowadzić w zachwyt pasjonatów konopi.

Na długiej liście odmian marihuany Moby Dick, nie bez powodu, zajmuje jedno z czołowych miejsc. To roślina o wielkiej mocy.

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą redakcji serwisu http://uprawamarihuany.com