Niezwykle bogaty aromat White Lemon

przez

O tej odmianie można powiedzieć wiele dobrego. Trudno się dziwić, kiedy ma się takie geny. White Lemon kusi zapachem, smakiem i wyglądem. Zwłaszcza aromat nie pozwala przejść obok niej obojętnie.

Hybryda ta pochodzi z Holandii. Została wyselekcjonowana przez Strain Hunters Seedbank. Już w fazie kwitnienia imponuje zapachem, a hodowcy cenią ją szczególnie za wyjątkowo obfite, wysokiej jakości zbiory. Tym razem w roli głównej White Lemon.

Geny, których mogą pozazdrościć inne hybrydy

O genetyce nie sposób nie wspomnieć przy White Lemon. Powstała ona bowiem ze skrzyżowania takich sław jak El Nino i Super Lemon Haze. Hybryda ta w 50% zawiera geny Sativa i w 50% Indica. Łączy w sobie wiele pożądanych przez hodowców i miłośników marihuany cech.

Zawartość THC w White Lemon waha się pomiędzy 15 a 20%. Nie jest to odmiana wykorzystywana w medycynie.

White Lemon – imponujący wygląd

White Lemon może być uprawiana Indoor oraz Outdoor. W Obu przypadkach, przy zachowaniu optymalnych warunków, daje napawdę potężne plony, które wyróżniają się wysoką jakością. Roślina ta osiąga od 100 do 250 centymetrów wysokości. Czas kwitnienia White Lemon wynosi 9-10 tygodni. Może nie jest zbyt szybka, ale wynagradza czekanie fenomenalnymi zbiorami. Odmiana ta jest dość łatwa w uprawie.

Hybryda ta ma niesamowicie silne i stabilne łodygi, które utrzymują ogromne, imponujące pąki. W fazie kwitnienia przyjmuje fioletowe i czerwone kolory.

Zapach, który przyciąga

Już w fazie kwitnienia White Lemon kusi aromatem, w którym wyczuć można nuty korzenne, orzechowe, cytrusowe, a także drewno i cedr. W smaku przypomina Skunka. Działaniem potrafi zaskoczyć niejednego wytrawnego palacza. White Lemon gwarantuje niezwykle intensywny i dlugotrwały haj. Psychodeliczne działanie jest wyczuwalne niemal natychmiast. White Lemon nie jest wykorzystywana w medycynie.

W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich! Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).