White Dwarf

przez

White Dwarf to najlepszy wybór dla początkujących hodowców marihuany. Jej największymi zaletami są: krótki okres kwitnienia, wysoka odporność na choroby i szkodniki oraz niski wzrost. Przybliżymy Wam tę interesującą odmianę.

White Dwarf, czyli Biały Karzeł co jakiś czas pojawia się w różnorodnych rankingach. To odmiana, którą, bez wątpienia, warto poznać. Dlaczego? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie tym, którzy nie są do końca do niej przekonani albo zwyczajnie jeszcze nie mieli okazji jej poznać.

Biały Karzeł w roli głównej

White Dwarf powstała po skrzyżowaniu dwóch silnych odmian Indica. Jej hodowcą jest Buddha Seeds. To odmiana automatyczna, która charakteryzuje się niskim wzrostem i konkretnym, słodkim smakiem. Ma dość łagodne działanie i jest wyjątkowo „dyskretna” w uprawie, dlatego z czystym sumieniem można polecić ją początkującym miłośnikom marihuany.

White Dwarf ma całkiem spore grono fanów. Co ciekawe, ma również zastosowanie w medycynie. Zawartość THC waha się w niej od 15-20%.

White Dwarf – zalety uprawy

Niewątpliwą zaletą tej odmiany jest krótki okres kwitnienia. White Dwarf osiąga dojrzałość po około 8 tygodniach od zasiania, niezależnie od naświetlania. To czyni ją wyjątkowo łatwą w uprawie. Poza tym, jest niska – osiąga maksymalnie 60 – 80 cm wzrostu, dając przy tym całkiem niezłe plony. Co istotne dla hodowców, jest odporna na różnego rodzaju choroby i szkodniki.

White Dwarf to krzaczasta roślina o intensywnie zielonej barwie, pokryta sporą ilością żywicy. Może być uprawiana zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Zajmuje niewiele miejsca i nie wzbudza podejrzeń.

White Dwarf – odpręż się

Niezwykły, intensywny aromat tej odmiany czyni ją wyjątkową. Wyczuwalny już podczas uprawy, zapewnia maksimum przyjemności podczas palenia. Czysta słodycz – mówią o niej ci, którzy jej posmakowali i porównują jej smak do melona. Daje poczucie uspokojenia i odprężenia. Dzięki tej odmianie można się zrelaksować. Nie spodziewajmy się jednak mocnego kopa. White Dwarf to odmiana medyczna. Świetnie radzi sobie z bólem i bezsennością.

W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich!

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).